top of page

Choose your pricing plan

  • Single Lesson

    35$
     
    One 30 Minute lesson
     
    • In-person or online learning
  • Package Plan

    120$
    Every month
    Weekly 30 minute lessons
     
    • Easy payments with Autopay
  • One Hour Lessons

    240$
    Every month
    One hour every week
     
    • In depth study
bottom of page